Krzyk

Krzyk

Data Premiery: 30/06/2015
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Twórca

Obsada

Willa Fitzgerald isEmma Duvall
Emma Duvall
Bex Taylor-Klaus isAudrey Jensen
Audrey Jensen
Carlson Young isBrooke Maddox
Brooke Maddox
John Karna isNoah Foster
Noah Foster
Amadeus Serafini isKieran Wilcox
Kieran Wilcox

Obejrzyj zwiastun

Opis

Popularna, a jednak intelektualna nastolatka zaczyna wątpić, czy jest dobrą osobą, ponieważ jej koledzy z klasy są atakowani przez doświadczonego technologicznie seryjnego mordercę. Wszyscy jej przyjaciele kłamią i trzymają w tajemnicy, a ona nie pozostaje z wieloma innymi, którym można zaufać. Kiedy uświadamia sobie, że cienista przeszłość jej matki jest w jakiś sposób powiązana z nowym cyber-prześladowcą, zaczyna się rodzić ze swoim byłym najlepszym przyjacielem, aby uzyskać odpowiedzi. Ale to także oznacza, że ​​zmierzy się z zabójcą, który szuka krwi.

Tam, gdzie cała seria zaczyna się od cyberprzemocy, kończy się czymś zupełnie innym niż niektóre wideo. W Lakewood ludzie są brutalnie mordowani i nękani. Zabójcą jest ktoś, kogo nikt by nie podejrzewał. Są kłamstwa, przeprosiny, przyjaźnie i złamane serca. Istnieją wskazówki do tajemnicy, która musi zostać rozwiązana, wszystko wokół masowego morderstwa z przeszłości. Brandon James był tym mordercą, ale nie żyje. Więc kto to może być?

Wraz z wybuchem nieodpowiedniego filmu, śmierć zaczyna przypominać wspomnienia z serii wcześniejszych morderstw, ponieważ pogłoska o seryjnym mordercy rozprzestrzenia się tak, że ciało, przyjaciele i bliscy stają się ofiarami lub podejrzewają, że wszystko prowadzi do finału.

Krzyk
Krzyk
Krzyk
Krzyk
Krzyk
Krzyk
Krzyk
Oryginalny tytuł Scream
Pierwsza data wydania 30/06/2015
Ostatnia emisja 16/08/2016
Sezony 3
Odcinki 22
Status Returning Series

Sezony i odcinki

1 Sezon 1 30/06/2015
8
2 Sezon 2 30/05/2016
6
3 Sezon 3