o co chodzi?

Westworld S01E10 Online

Serial Westworld

Tytul: The Bicameral Mind
Westworld Sezon 1 Odcinek 10

Twoja ocena: 0
8.5 2 głosy

Opis Odcinka:

Dolores wspomina swoje narodzenie z Arnoldem. Zaczyna ją trenować, zanim jej skóra zostanie w pełni wykorzystana. Trzyma nóż do golenia MIB, który pyta o środek labiryntu. Ona coś pamięta i odchodzi, idzie za nim.

William prowadzi Logana na linie, jest ciągnięty za konia, William szuka rannego Dolores. Spotykają Lawrence’a i jego bandę.

Teddy drzemki w pociągu, gdy wchodzi Sweetwater. Przechodzi przez miasto, potem wszyscy marzną, w przeszłości wszędzie widzi trupy, a Dolores jest jedynym, który idzie w oddali. W chwili obecnej Teddy zabija człowieka, który go uderza, wsiada do pociągu opuszczającego miasto.

Dolores w sukience spotyka Arnolda w kościele, prowadzi go na cmentarz, w teraźniejszości Dolores w dżinsach jest w tym samym miejscu, z MIB. Wydobywa małe drewniane pudełko z okrągłym labiryntem. Arnold w przeszłości gratuluje jej znalezienia i wyjaśnia swoje programowanie, świadomość jest podróżą do wewnątrz przez labirynt. Nadal zastanawia się, co reprezentuje centrum, ale mówi jej, że jest „żywa”. Obecnie MIB jest zły i oczekuje więcej.

W przeszłości Dolores spotyka Arnolda, który wyjaśnia swój nowy plan. Potrzebuje jej, aby zabiła wszystkich innych gospodarzy, aby uniemożliwić Fordowi otwarcie Parku. Sugeruje, że Teddy może pomóc. Daje jej broń.

MIB chce wiedzieć, gdzie jest Wyatt, Dolores jest zdezorientowany, uderza ją. W przeszłości masakruje mieszkańców miasteczka Teddy. MIB wyjaśnia, że ​​jest większościowym udziałowcem parku, Dolores mówi, że ma dla niej prawdziwą miłość.

William i Lawrence szpiegują obozowisko, będą atakować. William podrzuca uśmiechającemu się Loganowi.

Hale i Sizemore spotykają się, on domyśla się, że może zastąpić Forda, mówi, że gospodarze muszą być prostsi, ale musi uzyskać dane znoszące Abernathy.

Felix i Sylvester odtwarzają Maeve ze szkieletu na zewnątrz. Budzi się w pełni świadoma, chwyta tablet Felixa i zmienia ustawienia zabezpieczeń swoich przyjaciół. Hector and Armistice są również odtwarzane.

Hale idzie do biura Forda, mówi, że zostaje zwolniona jednogłośnie decyzją Zarządu i ma opuścić tę noc po ogłoszeniu swojej nowej narracji. Mówi, że będą zmiany u gospodarzy, ale nie martwi się, że zrobi coś drastycznego, jak złamać zabawki.

W laboratorium technik zabiera Hectora, by uprawiał seks z ciałem i nałożył blizny. Armistice ma namalowane tatuaże. Budzi się i odgryza palec jej tech, a następnie rzuca nim dookoła. Hector następnie trzepie swoją technologią. Maeve i Felix przychodzą, aby uciec. Sylvester przychodzi i pokazuje Maeve na tablecie, że jej kod root został zmieniony. Maeve każe mu zostać w laboratorium.

Teddy wysiada z pociągu w następnym mieście, zabija człowieka i kradnie konia. MIB nadal bije Dolores, ujawnia, że ​​znał Williama. W przeszłości William zabija cały obóz Confederados, zasmakowując przemocy, dźgając ostatniego w gardło, nawet Logan jest przerażony. Obaj udają się do opuszczonego kościoła, Logan upuszcza zdjęcie swojej siostry. William nigdy nie znalazł Dolores, ale zabił wszystko, co zobaczył. Wysyła nago i odtrącił Logana na koniu, i mówi, że przejmuje firmę. MIB to William, w końcu znalazł Dolores w Sweetwater, upuszczając puszkę tak, jak to opisano w scenariuszu. Dziękuje Dolores za pomoc w odnalezieniu się. Wciąż domaga się wiedzieć, gdzie znajduje się centrum labiryntu. Dolores następnie podnosi się i kpi ze swojej śmiertelności, labirynt nie był dla niego przeznaczony. Korzystając z siły Gospodarza walczy, odrzuca pistolet, jest gotowy, by go zabić, ale dźga ją głęboko w brzuch, upada. Miś wjeżdża do środka i pieprzy WIlliam ze strzałami, i zabiera śmiertelnie rannych Dolores tam, gdzie góry spotykają się z morzem.

Underground, Maeve i jej grupa widzą gospodarzy w chłodni. Widzi Clementine, Felix znajduje zmarłego Bernarda Lowe’a, zaszokowanego, gdy dowiedział się, że ten człowiek jest gospodarzem. Maeve mówi, żeby go naprawić. Po pewnym czasie Lowe zostaje zrestartowany i budzi się. Bernard jest smutny, pamięta o wszystkich. Pyta o swoją „córkę”, mówi, że nie może wymazać tej pamięci.

William zostaje powitany przez Roberta Forda na cmentarzu. William jest rozczarowany gospodarzami, którzy nigdy nie walczą, Ford twierdzi, że nowa narracja powinna być bardziej satysfakcjonująca.

Lowe sprawdza program Maeve i dowiaduje się, że wszystko, co ostatnio zrobiła, jest zaprogramowane, ucieczka to tylko nowa historia. Nie chce uwierzyć i wychodzi z Hektorem, Felixem i Armistice. W pokoju kontrolnym pracownicy zauważają, że coś jest nie tak.

Teddy i Dolores przybywają do morza o zachodzie słońca. Deklarują swoją nieśmiertelną miłość, ona przechodzi, płacze i marznie. Światła zapalają się i Ford dziękuje dużej siedzącej rzeszy VIPów obserwujących i oklaskujących. Zapowiada nową narrację „Journey Into Night”. Hale wysyła Sizemore, aby ukończyć zadanie, Ford rozkazuje Dolores zabrać go do laboratorium polowego.

W pokoju kontrolnym włączają się alarmy, gdy w sterowniku pojawiają się cztery. Hector i Armistice otrzymują broń automatyczną i uczą się szybko, rozjaśniając pracowników ochrony, śmiejąc się. Maeve jest liderem.

W zachodnim miasteczku odbywa się koktajl czarny krawat. Gospodarze bawią gości w umiejętności.

Uciekinierzy przechodzą do środowiska „SW”, ćwiczą samuraje. Hector i Armistice walczą o większe bezpieczeństwo dzięki wysyłce. Rozejm zostaje uwięziony w drzwiach, pozostałe trzy kontynuują. Felix daje Maeve dużą torebkę. W końcowej windy Hector nie może wejść, mówi, że musi zostać, a oni się rozdzielą.

W laboratorium terenowym Ford przywraca Dolores i uwagi na temat jej zdolności artystycznych. Quizuje ją i nie jest zaskoczony, gdy pojawia się Bernard. Ford opowiada o przeszłości, Arnold przygnębiony nad wykształconym przez jego syna wykształconym Dolores, potem zabiła wszystkich gospodarzy na żądanie, a potem zamordowała samego Arnolda przed samobójstwem. Ford naprawił to wszystko nowym inwestorem i nadal otworzył park. Ford przyznaje, że popełnił wielki błąd 35 lat temu, ponownie daje jej broń.

Maeve sukienki w stylową czarną sukienkę i obcasy. Felix podaje jej kartkę ze współrzędnymi lokalizacji córki. Jako gość wsiada do pociągu pocisków i przygotowuje się do odlotu Westworld.

Lowe konfrontuje się z Fordem, Ford mówi mu, że historia syna potrzebna jest do osiągnięcia świadomości, Ford kupił mu czas na rozwój, życzy mu powodzenia i żegna się.

Dolores osiąga samoświadomość, zdając sobie sprawę, że jej własna świadomość prowadzi ją i zdaje sobie sprawę z tego, kim musi się stać. Ford ma szampana, whisky Williama. Ford ponownie przemawia do publiczności.

Maeve zauważa kobietę w pociągu z młodą córką. Tęskni, zmienia zdanie i wychodzi z pociągu tuż przed odjazdem. Światła gasną. Sizemore stwierdza, że ​​pomieszczenie hosta jest całkowicie puste.

Ford obiecuje przemoc i czas wojny. Dolores strzela pierwszy, zabijając Forda tak jak Arnolda, a gospodarze atakują ludzi. William jest rozbawiony.

Westworld Sezon 1 Odcinek 10 Online lektor pl

Westworld Sezon 1 odcinek 10 Online S01E10
Westworld Sezon 1 odcinek 10 Online S01E10
Westworld Sezon 1 odcinek 10 Online S01E10
Westworld Sezon 1 odcinek 10 Online S01E10
Westworld Sezon 1 odcinek 10 Online S01E10
Westworld Sezon 1 odcinek 10 Online S01E10
Westworld Sezon 1 odcinek 10 Online S01E10
Westworld Sezon 1 odcinek 10 Online S01E10
Westworld Sezon 1 odcinek 10 Online S01E10
Data Emisji Odcinka 04/12/2016

Serial Westworld sezon 1

  • Westworld S01E01 Data Emisji 02/10/2016 Tytuł Odcinka Oryginalny Westworld Sezon 1 Odcinek 1
  • Westworld S01E02 Data Emisji 09/10/2016 Tytuł Odcinka kasztan Westworld Sezon 1 Odcinek 2
  • Westworld S01E03 Data Emisji 16/10/2016 Tytuł Odcinka The Stray Westworld Sezon 1 Odcinek 3
  • Westworld S01E04 Data Emisji 23/10/2016 Tytuł Odcinka Disseonance Theory Westworld Sezon 1 Odcinek 4
  • Westworld S01E05 Data Emisji 30/10/2016 Tytuł Odcinka Contrapasso Westworld Sezon 1 Odcinek 5
  • Westworld S01E06 Data Emisji 06/11/2016 Tytuł Odcinka Przeciwnik Westworld Sezon 1 Odcinek 6
  • Westworld S01E07 Data Emisji 13/11/2016 Tytuł Odcinka Trompe L'Oeil Westworld Sezon 1 Odcinek 7
  • Westworld S01E08 Data Emisji 20/11/2016 Tytuł Odcinka Trace Decay Westworld Sezon 1 Odcinek 8
  • Westworld S01E09 Data Emisji 27/11/2016 Tytuł Odcinka Dobrze zaostrzony Clavier Westworld Sezon 1 Odcinek 9
  • Westworld S01E010 Data Emisji 04/12/2016 Tytuł Odcinka The Bicameral Mind Westworld Sezon 1 Odcinek 10

Zostaw Nam komentarz

Imię *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Adres strony internetowej

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.