Gra o Tron S07E07 Online

Serial Gra o Tron

Tytul: Smok i wilk
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7

Twoja ocena: 0
9.3 3 głosy

Opis Odcinka:

Grey Worm stoi przed tysiącami Unsullied przed murami Kings Landing. Bronn i Jaime obserwują ze ścian, przygotowując płonący olej. Rozlega się róg, jeźdźcy Dothraków galopują do przodu pod ścianami.

Statek zbliża się do Blackwater Bay, Tyrion Jon i Davos patrzą na imponującą flotę Eurona. Ogar sprawdza pudło trzymające Wight w ładowni.

Cersei wydaje polecenie Mountain, aby zabić wszystkich, jeśli wszystko pójdzie na boki. Neutralne miejsce zostało wybrane poza Kings Landing. Wszyscy podchodzą do witryny, opuszczonej areny gladiatorów. Tyrion wita Pod. Brienne i Sandor czatują jako przyjaciele. Bronn i Tyrion również rozmawiają, Tyrion oferuje dwa razy więcej, Bronn śmieje się z tego. Bronn bierze Pod na drinka.

Cersei przybywa wraz z Górą, Euron, Qyburn i Jaime oraz orszakiem żołnierzy. Sandor wita się i zagraża swojemu bratu. Cersei pyta o Daenerys, który dokonuje dramatycznego wejścia przez smoka. Wszyscy siedzą.

Euron natychmiast zagraża Tyrionowi i kazano mu usiąść. Jon porusza temat Nocy Królewskiej, ale Cersei jest podejrzana. Ogar zwalnia Wight, szarżuje na Cersei, jest pocięty na pół, potem odcięte zostaje ramię, które pozostaje ożywione Jon demonstruje dwa sposoby zabicia ich, ognia i dragonga. Euron oznajmia, że ​​odchodzi, najgorsza rzecz, jaką kiedykolwiek widział. Cersei zgadza się na Rozejm, ale tylko wtedy, gdy Jon zostaje na Północy. Jon ogłasza, że ​​już obiecał królowej Daenerys. Cersei nie mówi nic, potem wychodzi. Brienne próbuje przekonać Jaime, by zmienił zdanie Cersei.

Tyrion, Dany i Davos są zaniepokojeni terminem zapowiedzi Jona, deklaruje on, że nie może kłamać. Tyrion mówi, że musi porozmawiać tylko z Cersei. Tyrion jedzie do Czerwonej Twierdzy i pogrążony w samotności, rozmawia z Jaimem, a następnie udaje się do kwater Cerseia, a za nim Góra.

Gorycz między dwoma wybrykami, Tyrion śmie ją, by powiedzieć słowo i zabić go, nie może; nalał sobie drinka i podał jej kieliszek. Kiedy rozmawiają, Tyrion uświadamia sobie, że Cersei jest w ciąży.

Jon i Dany rozmawiają na arenie. Zdają sobie sprawę z tego, że źle wyglądają, jeśli Cersei się z tym nie zgadza. Następnie Tyrion powraca, a następnie Cersei. Cersei ogłasza, że ​​dołączy do nich i opuści swoją armię na północ, bez żadnych obietnic.

W Winterfell Sansa jest przerażona, nie słysząc od Jona. Baelish sugeruje, że Jon i Daenerys najprawdopodobniej stworzą jakiś rodzaj relacji. Mówią o Aryi, Littlefinger sadzi ziarno „najgorszego przypadku”, które Arya ma zabić Sansę.

Podczas Soboru Wojennego Jon podkreśla potrzebę zobaczenia razem z Daeneyrami, wbrew zaleceniu Jorah, że powinna lecieć sama. Theon spotyka Jona na osobności, zastanawiając się, dlaczego Jon nie kłamie. Theon jest przygnębiony, a Jon wybacza mu i podkreśla, że ​​wciąż był wychowywany przez Neda Starka, obaj byli. Na plaży Theon próbuje zebrać resztki marynarzy Yary i ją uratować. Walczy z wielkim Porucznikiem, mocno pokonany, znajduje siłę i udaje się wygrać. Inni mężczyźni akceptują go jako przywódcę „dla Yary”.

Sansa przyniosła Aryę w pokoju pełnym żołnierzy. Sansa następnie oskarża Littlefingera o morderstwo i zdradę. Oszołomiony, próbuje wyrwać się z kłopotów. Sansa wskazuje, że Baelish zabił Lady Arryn i spiskowali, by zabić Neda Starka. Zdesperowany, Baelish błaga o życie, klęcząc, Arya podrzyna mu gardło walerianskim sztyletem.

Cersei przerywa, że ​​Jaime organizuje swoich generałów, ujawnia, że ​​rozejm był podstępem, nie ma zamiaru wspierać Dany i Jona. Jaime jest wściekły. Cersei podejrzewa, że ​​coś stało się z jednym smokiem i odnosi się do najemnej firmy z 25 000 sprzedanych towarów w Essos. Euron Greyjoy jest w drodze, by je odebrać. Jaime oznajmia, że ​​pojedzie na północ i odważy się ją powstrzymać. Śnieg zaczyna padać w Kings Landing.

Bran siedzi przy ognisku, Sam puka i wchodzi. Bran pyta, dlaczego przyszedł. Zaczynają mówić o rodzicach Jona Rhaegara i Lianę Stark, przy wiedzy Sama o unieważnieniu, razem zdają sobie sprawę, że Jon jest prawowitym spadkobiercą tronu Targaryeonów.

Na statku, który Jon i Dany kochają się, Tyrion patrzy na ten pokój głęboko w myślach.

Arya i Sansa odzwierciedlają się i stają się coraz bliższe.

Brann jest w transie ostrzegającym przed krukiem. W EastWatch Tormund wygląda na Wilds. Wróżki i WhiteWalkers maszerują z lasu w kierunku ściany. Z nieba Król Nocy jeździ smokiem, wypluwając niebieski płomień, a ściana zaczyna się kruszyć. Naruszono armię zmarłych marszów w krainę ludzi.

Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7 Online lektor pl

Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7 online S07E07
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7 online S07E07
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7 online S07E07
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7 online S07E07
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7 online S07E07
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7 online S07E07
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7 online S07E07
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7 online S07E07
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7 online S07E07
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7 online S07E07
Data Emisji Odcinka 27/08/2017

Serial Gra o Tron sezon 7

  • Gra o Tron S07E01 Data Emisji 16/07/2017 Tytuł Odcinka Smocza Skała Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1
  • Gra o Tron S07E02 Data Emisji 23/07/2017 Tytuł Odcinka Zrodzona z Burzy Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2
  • Gra o Tron S07E03 Data Emisji 30/07/2017 Tytuł Odcinka Sprawiedliwość Królowej Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3
  • Gra o Tron S07E04 Data Emisji 06/08/2017 Tytuł Odcinka Łupy wojenne Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4
  • Gra o Tron S07E05 Data Emisji 13/08/2017 Tytuł Odcinka Wschodnia Strażnica Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5
  • Gra o Tron S07E06 Data Emisji 20/08/2017 Tytuł Odcinka Za Murem Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6
  • Gra o Tron S07E07 Data Emisji 27/08/2017 Tytuł Odcinka Smok i wilk Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7

Zostaw Nam komentarz

Imię *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Adres strony internetowej

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.