Gra o Tron S07E06 Online

Serial Gra o Tron

Tytul: Za Murem
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6

Twoja ocena: 0
8.5 2 głosy

Opis Odcinka:

Marsze ze Snow Party i żarty Tormunda na temat życia w dziczy. Gendry żartuje z powodu swojej sprzedaży dla Czerwonej Czarownicy. Jon i Jorah czat, Jon oferuje miecz Longclaw, Jorah nie chce go wziąć.

Na zaśnieżonym Winterfell Arya i Sansa wspominają swojego ojca, Neda. Arya oskarża Sansę o zdradę i pokazuje notatkę, którą Sansa napisała do Robba wiele lat temu, prosząc go o poddanie się. Sansa twierdzi, że to ona wygrała Winterfell. Arya grozi, że pokaże notatkę Panom Północy.

Wracając na wędrówkę Tormund dokucza Cleghane, mówią o Brienne z Tarth. Dondarrion i Jon rozmawiają o swoich wskrzeszeniach i powód. Zbliżają się do góry w kształcie Grota (podobnego do Matterhornu).

Tyrion i Daenerys rozmawiają o Jonie i Cersei. Potrzebują strategii na nadchodzące spotkanie. Tyrion nalega na ostrożność i brak impulsywnych czynów, przedstawia także plan sukcesji, a Dany go ucisza.

Podczas śnieżycy atakuje niedźwiedź z niebieskimi oczami. Dondarrion podpala go, płonący niedźwiedź jedzie za ogarniętego Ogarem, Thoros skacze z przodu, ale zostaje zadźgany. Niedźwiedź zostaje zabity, rany Thorosa są kauteryzowane.

Littlefinger radzi Sansy, omawiają Aryę. Baelish sugeruje, że Brienne może pomóc.

Tormund i Jon widzą grupę zombie w kanionie, atakują ich, Jon zabija białego przywódcę piechurów i wszystko oprócz jednego kruszenia do prochu. Wight krzyczy, a gdy zbliża się większa masa, ludzie przyjmują schronienie na wyspiarskim skale. Gendry został odesłany do EastWatch, aby uzyskać pomoc, biegnie i dociera do Bramy. Davos wzywa Maestera, by wysłał kruka.

W zamarzniętym jeziorze ogromna armia otacza wyspę, powstrzymywaną przez cienki lód. Thoros umiera, palą jego ciało. Widząc Nocnego Króla obserwującego wysoko, Beric Dondarion mówi, że muszą go zabić.

Sansa otrzymuje zaproszenie do Królewskiej Przystani, postanawia wysłać Brienne. Rycerz z Tarth martwi się o Littlefingera, ale Sansa ją odrzuca.

Daenerys przygotowuje się do jazdy na północ, Tyrion mówi, że jest zbyt niebezpieczny, ale odlatuje wszystkimi trzema smokami.

Ogar rzuca kamieniami w zombie, jeden ląduje na stałym lodzie, zaczyna się atak. Ludzie walczą z bliska i ratują się nawzajem, Jon nakazuje awarię. Sprawy wyglądają desperacko, a potem smoki przybywają z oddechem. Dany ląduje, by podnieść ludzi, Jon pozostaje ostatni. Król Nocy rzuca niebieską włócznią i zabija smoka. Jon wpatruje się w Króla Nocy, a potem jest podwinięty. Dany startuje, a inna włócznia tęskni za Drogonem.

Jon wylewa się z wody, ale marzł, gdy inny rój wrażeń zbliża się do jeźdźca z płonącym cepem, który go ratuje. To Benjen Stark, daje swojemu koniowi Jona i kupuje czas, dopóki się nie zaroi.

W EastWatch Dany czeka, przygotowują się do wypłynięcia z powrotem. Tormund i Cleghane są wesołymi kumplami. Jon wpada na konia, a Davos rozbiera zamarznięte szaty, które Dany widzi w jego piersiach.

Sansa znajduje torebkę Maski Aryi. Arya wyjaśnia, że ​​są z jej treningu. Arya próbuje zadać jej siostrę, a potem grozi jej nożem.

Na statku Jon przeprasza Dany za misję, ale powiedziała, że ​​musi uwierzyć. Przysięga, że ​​będą razem walczyć, wydaje się gotowy zgiąć kolano.

Po powrocie do zamarzniętego jeziora zombie wyciągają martwego smoka. Król Nocy dotyka głowy i otwiera się duże niebieskie oko.

Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6 Online lektor pl

Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6 online S07E06
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6 online S07E06
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6 online S07E06
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6 online S07E06
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6 online S07E06
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6 online S07E06
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6 online S07E06
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6 online S07E06
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6 online S07E06
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6 online S07E06
Data Emisji Odcinka 20/08/2017

Serial Gra o Tron sezon 7

  • Gra o Tron S07E01 Data Emisji 16/07/2017 Tytuł Odcinka Smocza Skała Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1
  • Gra o Tron S07E02 Data Emisji 23/07/2017 Tytuł Odcinka Zrodzona z Burzy Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2
  • Gra o Tron S07E03 Data Emisji 30/07/2017 Tytuł Odcinka Sprawiedliwość Królowej Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3
  • Gra o Tron S07E04 Data Emisji 06/08/2017 Tytuł Odcinka Łupy wojenne Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4
  • Gra o Tron S07E05 Data Emisji 13/08/2017 Tytuł Odcinka Wschodnia Strażnica Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5
  • Gra o Tron S07E06 Data Emisji 20/08/2017 Tytuł Odcinka Za Murem Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6
  • Gra o Tron S07E07 Data Emisji 27/08/2017 Tytuł Odcinka Smok i wilk Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7

Zostaw Nam komentarz

Imię *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Adres strony internetowej

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.