Gra o Tron S07E05 Online

Serial Gra o Tron

Tytul: Wschodnia Strażnica
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5

Twoja ocena: 0
9 3 głosy

Opis Odcinka:

Powierzchnie Bronn i Jaime sapią z rzeki. Jaime martwi się tym, co mogą zrobić trzy smoki, widząc jednego w akcji.

Tyrion przechodzi przez spalone wraki, więźniowie gromadzą się przed Daenerys i jej smokiem. Prosi resztki armii Lannisterów o zgięcie kolana lub umrzeć, Drogon zachęca ich rykiem. Lord Tarly jest wyzywający, jego syn Dickon także odmawia. Tyrion próbuje zmusić Daenerys, by okazali trochę litości, ale ona rozkazuje Drogonowi, by rozpalił te dwa. Reszta więźniów klęka szybko.

Jaime donosi do Cersei, Jaime jest teraz pesymistą, ale Cersei będzie walczyć z najemnikami. Jaime następnie ujawnia, że ​​Olenna Tyrell zabił Joffreya, Cersei przyjmuje logiczną prawdę.

Drogon podchodzi do Jona Snowa, zdenerwowany, gdy dotyka pyska, bestia się rozluźnia. Dany wysiada, zgłasza swoje zwycięstwo. Pyta o nóż w sercu, zmienia temat.

Jorah Mormont przybywa, Jon zostaje wprowadzony, uścisk Dany i Jorah.

Brann wpada w kruka i leci przez mur z trzodą, odnajdują postępujące wróżki. Brann budzi się i mówi, że muszą wysłać kruka.

ArchMaestre odczytuje ostrzeżenie Branna, ale jest wątpliwe w stosunku do innych Maestrów. Sam sugeruje, że traktują to poważnie i robią coś, ale inni śmieją się z tego.

Varys i Tyrion dzielą się drinkiem, Varys wspomina Aegona Targaryeona i jego okrutne rządy, nalega, by Tyrion nakłonił ją, by przestała palić.

Jon dostaje swoją wiadomość, zabiera ją do Rady Dany’ego. Planują zdobyć Wight, aby pokazać Cersei, Tyrion ma przekonać Jaime, że rozejm jest potrzebny, Davos dostanie Tyriona do Królewskiej Przystani, Jorah pomoże przynieść Wight. Jon poprowadzi misję poza mur.

Władcy północy narzekają na Sansę na nieobecność Jona, a ona uspokaja ich. Arya skarży się później, że Sansa pozwoliła niektórym zniewagom odejść, a niektóre głowy powinny się przetoczyć, sugeruje, że Sansa nie miałaby nic przeciwko temu, by Jon nie powrócił.

Davos i Tyrion lądują w pobliżu Kings Landing, Davos mówi, że jedzie do Fleabottom, pozostawiając Tyriona. Bronn prowadzi Jaime na spotkanie z Tyrionem w katakumbach. Morderstwo Tywina wciąż jest między nimi, Tyrion podnosi ideę zawieszenia broni, gdy mają do czynienia z północą.

Davos spotyka kowala, Gendry wraca do pracy, robiąc miecze. Gendry chętnie wyjeżdża z Davos i bierze wielki młot bojowy. Na łodzi zbliża się dwóch wścibskich strażników. Davos płaci im łapówkę i żarty. Tyrion przybywa, a strażnicy go rozpoznają, Gendry zabija ich młotkiem.

Jaime donosi Cersei, wiedziała z Bronna, że ​​poznał Tyriona i zdaje sobie sprawę, że przydałoby mu się zakwaterowanie z Daenerys. Mówi też, że jest w ciąży z Jaime.

Gendry spotyka Jon Snow i dwie rozmowy o spotkaniach z ich ojcami. Gendry pojedzie z nimi na północ. Tyrion życzy szczęścia Jorah i daje szczęśliwą monetę z wcześniejszych podróży. Snow, Mormont, Davos i Gendry opuszczają swoje premiery.

Sam Tarly jest sfrustrowany, gdy Gilly czyta jeden z manuskryptów, które zapisuje. Rozmyśla nad fragmentem o małżeństwie księcia Rhaegara i zbiegiem okoliczności. Zdenerwowany, Sam zabiera stare dokumenty, pakuje swoją rodzinę do wozu w środku nocy i opuszcza Cytadelę, chcąc zrobić więcej.

Littlefinger daje coś do służenia dziewczynie, Arya obserwuje i szpieguje jego działania. Mężczyzna przynosi dokument do jego drzwi, Baelish dziękuje mu wtedy odchodzi. Arya wybiera zamek i wchodzi do swojego pokoju. Szuka. Pod materacem znajduje maleńki zwój, podpisany przez Sansę. Opuszczając pokój, Baelish patrzy z ciemnej alkowy z przebiegłym uśmiechem.

Snow’s Group przybywa do zamku EastWatch. Informują Tormunda o swojej misji. Tormund pokazuje im trzech więźniów: Ogara, Dondarriona i Thorosa. Po krótkiej wymianie zdań na temat starych zachcianek mała grupa zgadza się współpracować. Davos pozostanie w tyle. Brama podnosi się i drużyna wyrusza na północ w śnieg.

Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5 Online lektor pl

Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5 online S07E05
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5 online S07E05
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5 online S07E05
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5 online S07E05
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5 online S07E05
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5 online S07E05
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5 online S07E05
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5 online S07E05
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5 online S07E05
Data Emisji Odcinka 13/08/2017

Serial Gra o Tron sezon 7

  • Gra o Tron S07E01 Data Emisji 16/07/2017 Tytuł Odcinka Smocza Skała Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1
  • Gra o Tron S07E02 Data Emisji 23/07/2017 Tytuł Odcinka Zrodzona z Burzy Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2
  • Gra o Tron S07E03 Data Emisji 30/07/2017 Tytuł Odcinka Sprawiedliwość Królowej Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3
  • Gra o Tron S07E04 Data Emisji 06/08/2017 Tytuł Odcinka Łupy wojenne Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4
  • Gra o Tron S07E05 Data Emisji 13/08/2017 Tytuł Odcinka Wschodnia Strażnica Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5
  • Gra o Tron S07E06 Data Emisji 20/08/2017 Tytuł Odcinka Za Murem Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6
  • Gra o Tron S07E07 Data Emisji 27/08/2017 Tytuł Odcinka Smok i wilk Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7

Zostaw Nam komentarz

Imię *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Adres strony internetowej

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.