Gra o Tron S07E04 Online

Serial Gra o Tron

Tytul: Łupy wojenne
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4

Twoja ocena: 0
8.5 2 głosy

Opis Odcinka:

Jaime Lannister otwiera wagę pełną złota ze skarbców Tyrell w Highgarden, armia jest w drodze do domu. Bronn zastanawia się, dlaczego Jaime jest zdenerwowany. Bronn dostaje nagrodę pieniężną, ale chce więcej. Jaime nakazał Bronnowi, aby pomógł przyrządzić zaokrągloną żywność Tarly’ego od miejscowych rolników.

Reprezentant Iron Bank dziękuje Cersei za spłatę złota, po drodze. Sugeruje przyszłe oferty i ich wsparcie. Planuje umowy z Essos.

Petyr Baelish siedzi z Branem i podaje mu waleryński stalowy sztylet, który zabił jego matkę, ale nie wie, kto był jego właścicielem. Baelish obiecuje wsparcie, ale zostaje zatrzymany przez tajemniczą uwagę: „chaos to drabina”, Littlefinger użył tego zwrotu w prywatnej rozmowie z Varysem przed laty (S3 E6). Meera Reed przybywa, by powiedzieć, że odchodzi, by być blisko swojej rodziny, denerwuje się dzięki swoim błogosławionym podziękowaniom, mruczy, że nie jest już Brandonem Starkem.

Arya przybywa do bram Winterfell, obaj strażnicy nie wierzą, że jest Starkem, ale przekonuje ich, by ją wpuścili. Siada i patrzy na jej dom, a potem ucieka przed strażnikami. Sansa opowiedziana jest o Aryi, uśmiecha się i idzie do krypty. Dwie siostry wreszcie się spotykają. Arya pyta, czy Sansa zabiła Joffreya, i wspomina o swojej liście zabójstw. Spotykają Brana na czerwonym drzewie, Bran jest kapryśny i wie o liście. Bran daje Aryi sztylet.

Dragonstone Missandei i Daenerys czekają na wiadomość od Greyworma. Jon Snow chce im pokazać jaskinię, znaleźli dużą żyłę dragonglass. Głębiej w jaskini Jon pokazuje jej starożytne rysunki ścienne, Dzieci lasu i Pierwsi mężczyźni i Wights. Jon podkreśla, że ​​muszą połączyć siły, by walczyć z prawdziwym wrogiem. Daenerys mówi, że będzie walczyć o Północ, kiedy ugnie się w kolanie.

Poza jaskinią Tyrion ma ponure wiadomości o Casterly Rock. Potrzebują korekty swojej strategii, Daenerys jest wściekły i chce zaatakować Kings Landing. Pyta opinię Jona, waha się, ale ostrzega przed atakowaniem cywilów.

W Winterfell Brienne zabawki z Pod sparingiem na miecze. Arya przychodzi i chce grać. Arya prezentuje wspaniałe umiejętności w zakresie szermierki jako zegarek Littlefingera i Sansy.

Davos i Jon rozmawiają o Daenerys i ich skromnych 10 000 żołnierzy. Spotkajcie się z Missandei i wyjaśnij im bękarta Śnieżnego. Mężczyźni są zaskoczeni, że Missandei służy Dany przez dobrowolny wybór. Widzą, jak przybył statek. Theon powrócił, Jon jest zły na niego, ale Greyjoy informuje ich o Euronie i Yarze.

Jaime i Bronn patrzą, jak ich armia jest napięta, zmęczona i przygotowuje się do biwaku. Złoto jest bezpiecznie w Królewskiej Przystani. Rozmawiają z Dickonem Tarly’em, to była jego pierwsza bitwa. Słyszą odgłos, a Jaime brzmi na alarm o miecze i tarcze, żołnierze piechoty walczą o linię. Kawaleria Dothraków szarżuje po równinach, a smok unosi się nad głową. Dany jeździ i otwiera ogień, wypalając dziurę w linii Lannisterów, Dothraki przełamują się. Dany na swym smoku zapewnia wsparcie lotnicze, podpalając armię Lannisterów. Jaime organizuje oddział łuczników, aby skasować smoka, Bronn jeździ po „skorpiona”. Dothraki posieka końskie nogi Bronn, upada i traci sakiewkę ze srebra. Wsiadając do wozu, broni ogromną kuszę i przeszukuje niebo w poszukiwaniu smoka. Tyrion patrzy z przerażeniem ze wzgórza, gdy Dothraki zabijają armię Lannisterów. Gdy smok leci nisko, Bronn strzela, ale mu się nie udaje, przeładowuje. Kiedy smok wraca, gdy jego drugi strzał uderza w latającą bestię, Dany pojechała zranione zwierzę na ziemię. Zsiada i próbuje wyciągnąć zasuwę. Jaime dostrzega szansę i szarżuje lancą. Tuż przed tym, jak smok zamienia się w pieczonego Jaime’a, Bronn odrzuca go na bok i obaj mężczyźni wpadają do głębokiego jeziora,

Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4 Online lektor pl

Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4 online S07E04
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4 online S07E04
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4 online S07E04
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4 online S07E04
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4 online S07E04
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4 online S07E04
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4 online S07E04
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4 online S07E04
Data Emisji Odcinka 06/08/2017

Serial Gra o Tron sezon 7

  • Gra o Tron S07E01 Data Emisji 16/07/2017 Tytuł Odcinka Smocza Skała Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1
  • Gra o Tron S07E02 Data Emisji 23/07/2017 Tytuł Odcinka Zrodzona z Burzy Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2
  • Gra o Tron S07E03 Data Emisji 30/07/2017 Tytuł Odcinka Sprawiedliwość Królowej Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3
  • Gra o Tron S07E04 Data Emisji 06/08/2017 Tytuł Odcinka Łupy wojenne Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4
  • Gra o Tron S07E05 Data Emisji 13/08/2017 Tytuł Odcinka Wschodnia Strażnica Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5
  • Gra o Tron S07E06 Data Emisji 20/08/2017 Tytuł Odcinka Za Murem Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6
  • Gra o Tron S07E07 Data Emisji 27/08/2017 Tytuł Odcinka Smok i wilk Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7

Zostaw Nam komentarz

Imię *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Adres strony internetowej

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.