Gra o Tron S07E03 Online

Serial Gra o Tron

Tytul: Sprawiedliwość Królowej
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3

Twoja ocena: 0
10 2 głosy

Opis Odcinka:

Plaże startowe na skalistym wybrzeżu, Jon Snow przybywa na smoczych kamieniach, Snow i Davos witają ciepło Tyriona i Missandei, ale są zobowiązani do rozbrojenia. Tyrion i Jon czatują i doganiają, odkąd ostatni raz się spotkali, obaj mają długie opowieści do opowiedzenia. Nagle smok opada nisko i zaskakuje odwiedzających.

Melisandre i Varys obserwują z góry. Jest w drodze do Volantis, ale złowieszczo mówi, że wróci.

Jon zostaje przeniesiony do sali tronowej, Missandei ogłasza tytuły Królowej, mówi, że Stark obiecał lojalność wobec Targaryeona na wieczność, Daenerys żąda, by Jon ugiął kolano, a spotkanie odchodzi w bok, gdy Jon odmawia i przywołuje białych piechurów i The White Walkers. Army of the Dead, Varys przybywa i szepcze coś do ucha Daenerys, kończy spotkanie.

Varys ma złe wieści na temat przegranej bitwy morskiej i utraty Piasków.

Theon zostaje uratowany przez resztki swojej floty, obrzydza go jego tchórzostwo.

Euron Greyjoy jedzie konno do King’s Landing, prowadząc Yarę, Illarię i Tyene Sand za szyję. Kobiety są obrzucane tłumami. Euron przedstawia kobiety Cersei. Cersei ogłasza Eurona, a Jaime będzie dowodził wojskami.

W ławce Cersei drwi z Illarii, zgorzkniałej z powodu zabójstwa jej córki. Cersei całuje Tyene Sand i usuwa truciznę z szminki, taką samą, którą użyła Illaria. Illaria, przykuta i zakneblowana, jest we łzach.

Cersei idzie do jadalni, przygnębiony Jaime, bierze go za seks. Rano drzwi pukają, przybywa gość z Braavos. Przedstawiciel z Żelaznego Banku wyraża ubolewanie, ale dostaje się do rozmowy o pieniądzach. Cersei próbuje pokazać swoją stronę, jest lepszym zakładem i prosi o dwa tygodnie, żeby to udowodnić.

Tyrion i Jon rozmawiają na wysokim klifie, Jon jest sfrustrowany jako de facto więzień. Tyrion wierzy mu w Króla Nocy, ale może być w stanie pomóc z rozsądną prośbą. Tyrion przekazuje następnie żądanie dragonglass do Daenerys. Później Dany spotyka Jona z widokiem na morze. Daenerys zgadza się nadać mu tytuł Dragonglass.

Po powrocie do Winterfell Sansa wydaje rozkazy, by zbierać zboże, a skórę na metalowe napierśniki. Baelish mówi, że wykonuje świetną robotę. Ostrzega ją, by była przygotowana na wszystko. Wezwana na dziedziniec spotyka swojego brata Brana, dwóch uścisków. Rozmawiają na czerwonym drzewie. Mówi, że jest Trzema Oczami, wszyscy wiedzą i widzą wszystko, ale trudno to wyjaśnić. Jorah Mormount jest badany, infekcja w skali szarości jest nieaktywna. Jorah może odejść i dzięki Sam Tarly uścisnęli sobie ręce na pożegnanie. W biurze Archmaestre nagala Sam’a, ale przyznaje, że ukończył trudne lekarstwo, ale daje mu karalne zadanie kopiowania starych rękopisów.

Daenerys chce wyruszyć w morze z trzema smokami, aby pokonać Eurona. Tyrion, Varys i Missandei mówią, że to zbyt ryzykowne. Dyskutują o bitwie w Casterly Rock, Tyrion zdradza tylko, że jest świadomy tajnego przejścia do kanalizacji, punktu wejścia do Unsullied. Szary Worm i jego eunuchowie zwyciężą, ale obrona Lannisterów jest słaba, spodziewanych 10 000 obrońców nie ma. Euron i jego flota stoją w porcie, grzebiąc w okratowanych statkach.

Zamiast tego Jaime prowadzi swoją armię przeciwko Domowi Tyrellowi, wygrywając z łatwością. Potem spotyka Dame Olenna, Olenna żałuje, że nie docenia, jak zła jest Cersei. Jaime proponuje jej truciznę, Olenna szybko się napije. Olenna odkrywa, że ​​to ona otruła Joffreya. Jaime odchodzi z grymasem.

Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3 Online lektor pl

Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3 online S07E03
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3 online S07E03
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3 online S07E03
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3 online S07E03
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3 online S07E03
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3 online S07E03
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3 online S07E03
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3 online S07E03
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3 online S07E03
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3 online S07E03
Data Emisji Odcinka 30/07/2017

Serial Gra o Tron sezon 7

  • Gra o Tron S07E01 Data Emisji 16/07/2017 Tytuł Odcinka Smocza Skała Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1
  • Gra o Tron S07E02 Data Emisji 23/07/2017 Tytuł Odcinka Zrodzona z Burzy Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2
  • Gra o Tron S07E03 Data Emisji 30/07/2017 Tytuł Odcinka Sprawiedliwość Królowej Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3
  • Gra o Tron S07E04 Data Emisji 06/08/2017 Tytuł Odcinka Łupy wojenne Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4
  • Gra o Tron S07E05 Data Emisji 13/08/2017 Tytuł Odcinka Wschodnia Strażnica Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5
  • Gra o Tron S07E06 Data Emisji 20/08/2017 Tytuł Odcinka Za Murem Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6
  • Gra o Tron S07E07 Data Emisji 27/08/2017 Tytuł Odcinka Smok i wilk Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7

Zostaw Nam komentarz

Imię *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Adres strony internetowej

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.