Gra o Tron S07E02 Online

Serial Gra o Tron

Tytul: Zrodzona z Burzy
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2

Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis Odcinka:

Nad Smoczym Kamieniem szaleje burza. Daenerys planuje z Varys i Tyrionem. Dany rzuca wyzwanie Varysowi, sprawia, że ​​przyznaje, że był samolubny. Varys przeklina lojalność pod groźbą.

Red Witch Melisandre przybywa, ona mówi proroctwo księcia lub księżniczki, która została obiecana, i wspomina Jona Śniegu Króla Północy. Tyrion mówi, że lubi i ufa Jonowi i może być cennym sprzymierzeńcem. Daenerys zamawia wiadomość, aby Snow przyszedł i ugiął kolano.

Sansa, Jon i Ser Davos przeglądają wiadomość, Davos mówi, że może być pomocna.

Cersei przemawia do Rady, budząc lęk przed hordy Dothraków i przeszłością Targaeryonu. Jej maester Qyburn mówi, że pracują nad planem dla smoków. Jaime rozmawia z lordem Tarly’em, chce, żeby był ich generałem prowadzącym, ale Tarly jest Tyrellem Bannermanem.

Jorah Mormont ma grubą szarej skale nad większością jego tułowia, Arch Maester mówi, że jest już za późno, aby to powstrzymać. Sam wspomina Shireen Baratheon, ale Maester mówi, że była dzieckiem i została wcześnie przyłapana. Jorah może pozostać w Cytadeli jeszcze tylko jeden dzień.

Qyburn pokazuje Cerseiemu broń kuszy zaprojektowaną do zabijania smoków, wskazuje, że nie są niepokonani.

Daenerys ma radę wojenną; Olenna Tyrell, Yara Greyjoy i Ellaria Sand są tam i zachęcają do natychmiastowej wojny i ataku. Tyrion wyjaśnia plan; Armie Dorne i Tyrell będą oblegać Królewskie Lądowanie, Dothraki i Eunuch Unsullied zaatakują Casterly Rock the Lannister Home. Olenna stara się, by Daenerys stał się „smokiem”.

Missandei i Greyworm podzielają szczere pożegnanie. Całują, ona się rozbraja, ona go rozbiera, kochają się.

Sam otrzymuje zadanie domowe i jest ułożony z czytaniem. Sam mówi, że mógł znaleźć lekarstwo na skalę szarości, ale Arch Maester obniża to jako zbyt niebezpieczne. Jorah pisze notatkę w swoim pokoju, jest zaniepokojony tym, że Sam przynosi jedzenie. Sam nakazuje Jorah wypić butelkę rumu, ma książkę i podąża za bolesnym lekarstwem. Sam zaczyna odcinać zainfekowaną tkankę, Jorah jest w agonii.

Ayra siedzi sama w pubie, pyzaty chłopak, jej stary przyjaciel Hot Pie przynosi jej smaczny chleb. Rozmawiają, odkrywa, że ​​Jon Snow wygrał bitwę z bandytami, zdziwiony, że kończy swój posiłek i odjeżdża.

Jon Snow dostaje wiadomość od Sama, że ​​Dragonglass leży pod Smoczym Kamieniem. Śnieg następnie aktualizuje swoją Radę i mówi, że będzie podróżował, by spotkać się z Daenerys, Północ potrzebuje jej mocy i smoczycy. Sansa i lordowie próbują zmienić zdanie. Sansa pozostanie na stanowisku, Petyr Baelish uśmiecha się na wieść. Później Baelish rozmawia z Jonem w katakumbach, obaj nie są przyjaciółmi. Jon wyjeżdża z Davos i małym oddziałem.

Koń Aryi jest niespokojny, wyciąga swój miecz, gdy stado wilków otacza jej ogień. Alfą jest Nymeria, jej zaginione rodzinne zwierzątko. Olbrzymi wilkor zmienia się i wychodzi z plecakiem.

Węże z piasku są nieszczęśliwe na statku. Dornes płyną z Greyjoys. Nagle zostali zaatakowani, Euron Greyjoy i jego ogromny pancernik i deskę, walka jest zacięta, flota Greyjoy jest w płomieniach. Euron zabija dwa Węże Piasek, Ellaria zostaje zabrana, a następnie Eurona pokonuje Yarę; Theon, panika i skoki za burtę. Później ogląda zrujnowaną flotę, gdy statek Eurona odpływa.

Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2 Online lektor pl

Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2 online S07E02
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2 online S07E02
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2 online S07E02
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2 online S07E02
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2 online S07E02
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2 online S07E02
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2 online S07E02
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2 online S07E02
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2 online S07E02
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2 online S07E02
Data Emisji Odcinka 23/07/2017

Serial Gra o Tron sezon 7

  • Gra o Tron S07E01 Data Emisji 16/07/2017 Tytuł Odcinka Smocza Skała Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1
  • Gra o Tron S07E02 Data Emisji 23/07/2017 Tytuł Odcinka Zrodzona z Burzy Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2
  • Gra o Tron S07E03 Data Emisji 30/07/2017 Tytuł Odcinka Sprawiedliwość Królowej Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3
  • Gra o Tron S07E04 Data Emisji 06/08/2017 Tytuł Odcinka Łupy wojenne Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4
  • Gra o Tron S07E05 Data Emisji 13/08/2017 Tytuł Odcinka Wschodnia Strażnica Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5
  • Gra o Tron S07E06 Data Emisji 20/08/2017 Tytuł Odcinka Za Murem Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6
  • Gra o Tron S07E07 Data Emisji 27/08/2017 Tytuł Odcinka Smok i wilk Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7

Zostaw Nam komentarz

Imię *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Adres strony internetowej