Gra o Tron S07E01 Online

Serial Gra o Tron

Tytul: Smocza Skała
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1

Twoja ocena: 0
9 4 głosy

Opis Odcinka:

Walder Frey leczy swoich krewnych na ucztę, podsumowuje Czerwone Wesele, a następnie zatruwa je winem. Arya demaskuje się, pozostawia dwie dziewczyny jako świadków.

Nad krajem pojawia się chmura, Król Nocy, białe piechury i zombie maszerujące na południe.

Brann widzi tę wizję, gdy zostaje podciągnięty do Wall Gate, Bran wita Eddison Tollett i wyjaśnia, że ​​Whitewalkers, których widział w Hardhome, nadchodzą.

Jon wydaje rozkazy, by znaleźć Dragonglass i zacząć trenować wszystkich mężczyzn i kobiety w wieku od 10 lat w walce. Wysyła Tormunda i Wolnych Ludzi do Zamku Zegarek Wschodni. Sansa kłóci się o Zamki w Karstark, Jon ją unieważnia. Otrzymuje przysięgę lojalności od Neda i Alice Karstark. Później Jon mówi Sansie, by nie pytała go publicznie. Zachęca go, by był mądrzejszy i słuchał jej rad.

Cersei wysyła kruczkową wiadomość, nakazującą mu przybycie do Królewskiej Przystani. Sansa ostrzega go, aby nie przekroczył Cersei.

Jaime i Cersei rozmawiają o dużej mapie Westeros. Cersei wyjaśnia, że ​​Daenerys i Tyrion nadchodzą. Jaime myśli, że wylądują w Smoczym Kamieniu. Cersei mówi, że są otoczeni, Jaime mówi, że muszą pracować z Tyrellami, potrzebują sprzymierzeńców i mówią, że są ostatnimi z ich rodziny.

Zbliża się Armada, Ironborne przybyli, aby pomóc Cersei. Euron Greyjoy ma audiencję u Cersei. Chce zemsty za Theona i jego siostrę. Opowiadają o przeszłej bitwie między ich rodzinami, Greyjoy twierdzi, że nie ma nic przeciwko stracie Lannisterów. Euron chce wziąć ślub w zamian za 1000 statków. Cersei mówi, że nie ufa mu, a on mówi, że wróci z prezentem.

Samwell Tarly jest traktowany jak nowicjusz w Cytadeli Maester i ma obowiązki w komorach. Zauważa zamkniętą sekcję bramy biblioteki. Pomaga w autopsji i prosi o dostęp do zastrzeżonych książek. Archmaester Marwyn w końcu wierzy mu, ale uspokaja go, że Ściana trwa za każdym razem. W nocy Sam bierze klucze i wchodzi do ograniczonego obszaru.

Brienne sparuje się z Podem jako zegarkami Tormunda. Mówi Baelish i Sansa, zastanawia się, czy jest szczęśliwa. Brienne jest podejrzliwa wobec Baelisha.

Arya jeżdżąc samotnie spotyka grupę mężczyzn (w tym Eda Sheerana) śpiewających przy ogniu, dołącza do nich. Rozmawiają w przyjazny sposób. Arya oznajmia, że ​​zamierza zabić królową, śmiech żołnierzy.

Ogar wędruje przez śnieg wraz z Bericem Dondarrionem i jego ludźmi, zatrzymują się w opustoszałej karczmie. Cleghane jest ostrożny, ale oni wchodzą. Znajdują szkielety. Cleghane zastanawia się, dlaczego Beric został wskrzeszony, Beric nie jest pewien dlaczego. Namawiają go, by spojrzał w ogień, by zobaczyć odpowiedzi, Cleghane widzi zombie przybywające do Castle Black. Później Sandor zakopuje zmarłych, Dondarrion uświadamia sobie, że Cleghane je znał. To była rodzina, z której Cleghane wziął srebro w poprzednim sezonie.

Sam jest zmęczony i czyta stary rękopis, który zabrał do domu. Znajduje odnośnik do Dragonglass, a następnie znajduje mapę pokazującą, że pod Smoczym Kamieniem znajduje się góra Dragonglass i pisze notatkę do Jona. W jego rundach aresztu więziennego dłoń wyrywa się z celi, a głos pyta, czy Daenerys jeszcze wylądował,

Daenerys ląduje pod wielkim zamkiem i klęka w piasku. Prowadzi swój oddział do frontowych drzwi i przechodzi obok kamiennych smoczych głów. Zamek Smoczego Kamienia znajduje się na końcu długiej ścieżki w górę klifu. Wchodzą do opuszczonej sali tronowej. Sala map pozostawiona przez Stannisa Baratheona jest na miejscu.

Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1 Online lektor pl

Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1 online S07E01
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1 online S07E01
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1 online S07E01
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1 online S07E01
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1 online S07E01
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1 online S07E01
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1 online S07E01
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1 online S07E01
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1 online S07E01
Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1 online S07E01
Data Emisji Odcinka 16/07/2017

Serial Gra o Tron sezon 7

  • Gra o Tron S07E01 Data Emisji 16/07/2017 Tytuł Odcinka Smocza Skała Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 1
  • Gra o Tron S07E02 Data Emisji 23/07/2017 Tytuł Odcinka Zrodzona z Burzy Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 2
  • Gra o Tron S07E03 Data Emisji 30/07/2017 Tytuł Odcinka Sprawiedliwość Królowej Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 3
  • Gra o Tron S07E04 Data Emisji 06/08/2017 Tytuł Odcinka Łupy wojenne Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 4
  • Gra o Tron S07E05 Data Emisji 13/08/2017 Tytuł Odcinka Wschodnia Strażnica Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 5
  • Gra o Tron S07E06 Data Emisji 20/08/2017 Tytuł Odcinka Za Murem Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 6
  • Gra o Tron S07E07 Data Emisji 27/08/2017 Tytuł Odcinka Smok i wilk Gra o Tron Sezon 7 Odcinek 7

Zostaw Nam komentarz

Imię *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Adres strony internetowej

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.