Gra o Tron S06E01 Online

Serial Gra o Tron

Tytul: Czerwona kobieta
Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 1

Twoja ocena: 0
9.5 2 głosy

Opis Odcinka:

Serial Gra o Tron S06E01 online za darmo

Zamek Czarny nocą, wilki wyją w oddali. Jon Snow leży bez życia w śniegu i krwi. Davos zauważa i biegnie do ciała. Kilka lojalnych Nocnych Stróżów przenosi go do środka, umieszcza go na stole. Eddison Tollert podejrzewa Alliser Thorne. Melisandre przychodzi zobaczyć ciało i wydaje się zdziwiona. W sali głównej Ser Alliser bierze odpowiedzialność za rozgniewaną grupę i twierdzi, że był lojalny wobec straży, ale Snow nie miał racji, wprowadzając Wildingsa. W drugim pokoju mała grupa planuje walkę. Davos wspomina Eddisonowi, że inni zawdzięczają życie Jonowi Snowowi.

Ramsay Bolton jest smutny widząc martwą koleżankę z domu, mścicielkę, ale mówi Maesterowi, by nakarmił jej ciało swoim psom. Roose Bolton gratuluje Ramsayowi dowodzenia w bitwie, ale sugeruje, że nie było to wielkie zwycięstwo, ponieważ armia Baratheon była w kiepskiej formie. Roose namawia Ramsaya, aby znalazł Sansę i wyprodukował dziedzica, a jego własna żona Walda Frey nosi chłopca.

Theon prowadzi Sansę do lodowatego strumienia, a zbliżające się ogary się zbliżają. W dół rzeki wracają na suchy ląd i schronią się przez duże wysiedlone drzewo. Obejmują się nawzajem za ciepło. Psy znów się zbliżają, Theon mówi, że ją ochroni. Nadjeżdża grupa jeźdźców Bolton i psów. Brienne wchodzi do galopu i ścina żołnierzy. Podrick udaje mu się utrzymać, a Theon upewnia się, że nie ma ocalałych. Brienne klęka przed Sansą i oferuje jej życie. Sansa akceptuje i obiecuje w zamian jej honor.

Statek przybywa do King’s Landing. Cersei z przyjemnością myśli, że Myrcella przybywa z Dorne. Kiedy wodowanie dobiega końca, widzi cichego Jaime i trumnę w koszuli. Później Jaime próbuje pocieszyć zrozpaczoną Cersei. Cersei mówi, że dawno temu prorokowano, Jaime chce żyć dzisiaj, przyszłość jest pod ich kontrolą.

Septa Unella czyta pismo do Margaery w komórce i domaga się przyznania się. Wysoki Wróbel wchodzi, a jeszcze spokojniej prosi, by wyznała swoje grzechy, zanim zobaczy Lorasa. Margaery pozostaje głęboko zamyślony.

W Dorne Elaria Sand pomaga słabemu Doranowi Martellowi zająć się ogrodowym krzesłem. Dostaje notatkę, że Myrcella nie żyje, nagle Piszczele Vipera zabijają jego wielką straż, a Elaria dźgie Dorana na śmierć, szydząc z jego słabości i słabego syna.

Na statku w Zatoce Backwater, Trystan Martell maluje kamień. Dwaj Piaskowi Żmija wchodzą i rzucają wyzwanie młodzieńcowi. Próbuje się bronić, ale szybko zostaje zabity.

W Mereen Tyrion i Varys przechadzają się ulicami i przekomarzają. Natrafiają na kaznodzieję i zauważają, że miasto jest sparaliżowane strachem. Dzwonki dzwonią, a ludzie krzyczą i uciekają. Obaj idą do portu i widzą flotę inwazyjną Dany’ego w płomieniach.

Daario i Jorah znajdują resztki smoczego posiłku. Dwa czaty i czekamy na rządy Dany’ego. Jorah sprawdza przedramię, szara skala się rozszerza. Znajdują zdeptaną ziemię hordy Dothraków. W centrum Jorah znajduje pierścień, który Daenerys upuścił.

Na pustkowiach horda wędruje i jeździ. Daenerys jest uwięziony jak więzień i idzie obok dwóch bezwstydnych jeźdźców. Na kempingu zostaje przywieziona do Khal Moro. Jest wyzywająca i mówi w ich języku, ogłaszając swoje tytuły. Kiedy wspomniała, że ​​jest żoną Khal Drogo, Moro wycofuje się i obcina więzy. Chociaż nie wolno uprawiać seksu z wdową po Khal, jej miejsce jest w Vaes Dothrak, w świątyni Dosh Khaleesi.

Arya jest ślepym żebrakiem na ulicach Braavos. Dostaje kilka monet w swojej misce. Waif przychodzi, by ją wyśmiewać, rzuca kijem i prowokuje do walki. Waif nie okazuje litości i bije Aryi bezsensownie i obiecuje więcej następnego dnia.

Z powrotem w Castle Black Ser Alliser żąda wejścia do pokoju z ciałem Jona. Oferuje amnestię i bezpłatny przejazd do Davos na południe. Davos jest grzeczny, ale odmawia otwarcia drzwi, ostrzega pozostałych, że zostaną wymordowani. Davis sugeruje, że Czerwona Kobieta może coś zrobić.

W jej pokoju Melisandre zdejmuje swój rubinowy naszyjnik i przekształca się w czarodziejską wiedźmę. Zastanawia się nad swoim nagim pojawieniem się w lustrze, a potem kładzie się spać.

Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 1 Online lektor pl

Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 1 online S06E01
Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 1 online S06E01
Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 1 online S06E01
Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 1 online S06E01
Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 1 online S06E01
Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 1 online S06E01
Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 1 online S06E01
Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 1 online S06E01
Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 1 online S06E01
Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 1 online S06E01
Data Emisji Odcinka 24/04/2016

Serial Gra o Tron sezon 6

  • Gra o Tron S06E01 Data Emisji 24/04/2016 Tytuł Odcinka Czerwona kobieta Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 1
  • Gra o Tron S06E02 Data Emisji 01/05/2016 Tytuł Odcinka Dom Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 2
  • Gra o Tron S06E03 Data Emisji 08/05/2016 Tytuł Odcinka Oathbreaker Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 3
  • Gra o Tron S06E04 Data Emisji 15/05/2016 Tytuł Odcinka Księga nieznajomego Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 4
  • Gra o Tron S06E05 Data Emisji 22/05/2016 Tytuł Odcinka Drzwi Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 5
  • Gra o Tron S06E06 Data Emisji 29/05/2016 Tytuł Odcinka Krew z mojej krwi Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 6
  • Gra o Tron S06E07 Data Emisji 05/06/2016 Tytuł Odcinka The Broken Man Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 7
  • Gra o Tron S06E08 Data Emisji 12/06/2016 Tytuł Odcinka Nikt Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 8
  • Gra o Tron S06E09 Data Emisji 19/06/2016 Tytuł Odcinka Bitwa pod Bastardami Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 9
  • Gra o Tron S06E010 Data Emisji 26/06/2016 Tytuł Odcinka zimowe wiatry Gra o Tron Sezon 6 Odcinek 10

Zostaw Nam komentarz

Imię *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Adres strony internetowej