DMCA

FilmyHDTV.pl to strona, która indeksuje tylko zawartość innych stron (videomega.tv, openload.co, netu.tv, youtube.com i inne …). Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opublikowane materiały i żaden plik naruszający prawa autorskie lub prawa autorskie nie jest przechowywany na stronie.

Filmy HDTV jest całkowicie legalny i zawiera tylko kody do umieszczenia na stronach internetowych. Nie hostujemy ani nie przesyłamy żadnych filmów, mediów i nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność, prawa autorskie, legalność, przyzwoitość lub inne aspekty naszej witryny. Jeśli masz jakieś problemy prawne, skontaktuj się ze stronami, na których znajdują się te pliki, nie mamy nad nimi władzy.

Jeżeli uważasz, że ta strona oferuje materiały, dla których jesteś właścicielem praw autorskich, prosimy o kontakt z administratorem serwisu i podać dokładną lokalizację materiału, a zostanie ona usunięta w krótkim czasie!

Wymagane informacje w aplikacji:

Dokładna nazwa i adres URL (materiału chronionego prawem autorskim)

Dane kontaktowe, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować (adres, telefon i e-mail).

Jasny dowód, że posiadasz prawa autorskie do tej treści lub dowód, że jesteś przedstawicielem osoby / firmy, która jest właścicielem tego materiału.

W przypadku takiej prośby, wyślij nam wiadomość na stronę kontaktową.

Sugerujemy, że jeśli naprawdę chcesz trwale usunąć swoje materiały chronione prawami autorskimi z Internetu, skontaktuj się z administratorem pod adresem URL dokładnie tam, gdzie hostowany jest materiał chroniony prawami autorskimi.

Po prostu usunięcie linku z tej strony nie spowoduje usunięcia materiału chronionego prawami autorskimi z Internetu.

 

Zasady usuwania Linków na Filmyhdtv.pl

 

Nasza serwis bardzo poważnie podchodzi do kwestii własności intelektualnej i jest zaangażowany w zaspokajanie potrzeb właścicieli treści, pomagając im w zarządzaniu publikowaniem ich treści w Internecie. Należy zauważyć, że filmyhdtvto prosta wyszukiwarka filmów dostępnych na wielu różnych stronach internetowych osób trzecich.
Wszelkie filmy wideo wyświetlane na stronach internetowych osób trzecich są obowiązkiem tych stron, a nie Filmyhdtv. Nie wiemy, czy treść wyświetlana na stronach internetowych osób trzecich jest lub nie jest autoryzowana przez właściciela treści, ponieważ jest to kwestia między stroną hosta a właścicielem treści. Filmyhdtv nie hostuje żadnych treści na swoich serwerach lub w sieci.
Filmyhdtv jest witryną pro-DMCA i jako właściciele treści mogą używać protokołu DMCA do żądania usunięcia linków do filmów, które według nich naruszają ich prawa autorskie.
Właściciele treści muszą zrozumieć, że po usunięciu linku z Filmyhdtv nie usuwają rzeczywistego źródła wideo z witryny innej firmy. Właściciele treści muszą skontaktować się z witryną wideo, aby poprosić o usunięcie.
Właściciele treści muszą także zrozumieć, że Filmyhdtv to złożony system automatycznych indeksatorów, robotycznych skryptów i zgłoszeń użytkowników; jeśli wideo istnieje w Internecie, w pewnym momencie go znajdziemy i zindeksujemy. Jest całkiem możliwe, że zaindeksujemy wcześniej usunięte wideo hostowane przy użyciu innego adresu URL lub innej witryny hostingowej. Jeśli tak się stanie, poinformuj nas o tym zgodnie z protokołem DMCA, a my zajmiemy się tym problemem.
Nie wysyłaj żądań DMCA z prośbą o usunięcie całych kanałów, kategorii lub programów. Przyjmujemy tylko prośby o rzeczywisty link do usunięcia.

Jeśli chcesz poprosić o wielokrotne usunięcie linków, użyj tylko jednego powiadomienia o naruszeniu DMCA, ale podaj wszystkie adresy URL w tym żądaniu.

 

Digital Millennium Copyright Act of 1998

 

Zgodnie z ustawą Digital Millennium Copyright Act z 1998 r. (Której tekst można znaleźć na stronie internetowej Urzędu ds. Praw Autorskich USA pod adresem , Filmyhdtv.pl będzie szybko reagować na roszczenia dotyczące naruszenia praw autorskich, które są niezgodne z prawem. zgłosił się do wskazanego poniżej administratora praw autorskich Filmyhdtv.pl.

Jeśli jesteś właścicielem praw autorskich lub jesteś upoważniony do działania w imieniu właściciela praw autorskich lub jakiegokolwiek wyłącznego prawa z tytułu praw autorskich i uważasz, że twoja praca została skopiowana w sposób, który stanowi naruszenie praw autorskich, zgłoś powiadomienie o naruszenie do Filmyhdtv.pl poprzez dostarczenie wskazanego poniżej podmiotu praw autorskich Filmyhdtv.pl z następującymi informacjami:

1. Fizyczny lub elektroniczny podpis osoby upoważnionej do działania w imieniu właściciela wyłącznego prawa, które zostało przypuszczalnie naruszone;
2. Identyfikacja dzieła praw autorskich, które rzekomo zostało naruszone, lub, jeżeli wiele prac chronionych prawem autorskim na jednej stronie internetowej jest objętych jednym powiadomieniem, reprezentatywna lista takich utworów w Witrynie;
3. Identyfikacja materiału, który jest rzekomo naruszający lub który ma być przedmiotem działalności naruszającej prawo i który ma zostać usunięty lub do którego dostęp ma zostać wyłączony, oraz informacji wystarczająco uzasadnionych, aby umożliwić Filmehdonline.org zlokalizowanie materiału; musi to być bezpośredni URL strony, z którą powiązana jest treść naruszająca prawa. Ten szczegół jest konieczny, ponieważ każdy film może mieć wiele linków i aby chronić relacje z naszymi partnerami, chcemy uniknąć błędnego usunięcia autoryzowanych linków.
4. Informacje wystarczające, aby umożliwić firmie Filmehdonline.org skontaktowanie się ze stroną składającą reklamację, w tym nazwę, adres, numer telefonu i, jeśli jest dostępny, adres e-mail, pod którym można się skontaktować z wnioskodawcą;
5. Oświadczenie, że strona wnosząca skargę w dobrej wierze uważa, że ​​wykorzystanie materiału w sposób, na który się skarżyła, nie jest autoryzowane przez właściciela praw autorskich, jego przedstawiciela lub prawo; oraz
6. Oświadczenie, że informacje zawarte w powiadomieniu są dokładne i, pod groźbą krzywoprzysięstwa, że ​​strona skarżąca jest upoważniona do działania w imieniu właściciela wyłącznego prawa, które rzekomo zostało naruszone.

Wszelkie roszczenia dotyczące naruszenia praw autorskich na niniejszej stronie lub dotyczące tej witryny należy przesyłać na  adres dmca@filmyhdtv.pl

Komentarze zostały wyłączone.